+48 572-686-032, biuro.bluehome24@gmail.com

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki

sortuj
Działka budowlana 38 arów- Zawadówka ul. Nowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełm,

342 090 | 3801 m2
nr oferty: BH/2023/10

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki położone w miejscowości Zawadówka przy ulicy Nowej w gminie Chełm, w powiecie chełmskim. Działki usytuowane bardzo atrakcyjnej lokalizacji - 150 metrów od granic Chełma, z dostępem do gminnej drogi asfaltowej. Dużym atutem działki jest możliwość scalenia oraz podziału na 4 działki. Dynamicznie rozwijająca się miejscowość podmiejska, z bliskim i szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej, a z drugiej strony spokojna okolica sprawia, że działka posiada ogromny potencjał dla osób ceniących sobie spokój, ciszę i piękno natury. Działka nr 22/8 o powierzchni 1752 m2 ma kształt regularny zbliżony do prostokąta. Działka nr 22/7 o powierzchni 2049 ma kształt regularny zbliżony do prostokąta. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Chełm dla obszaru Zawadówka: Działka 22/7, 22/8 -Teren oznaczony symbolem "MN" - Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w formie zabudowy wolnostojącej lub bliźniaczej, szeregowej. Dostępne na działce sieci : - wodociągowa - gazowa - światłowód - elektroenergetyczna Działka usytuowana na bardzo atrakcyjnym i spokojnym osiedlu, w okolicy nowych, okazałych domów jednorodzinnych. Idealne miejsce na twój nowy dom oraz na inwestycję. Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki. ZAPRASZAM DO KONTAKTU I NA PREZENTACJĘ: Tel.: 572-686-032 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana 30 ar - Wereszcze Duże
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

55 000 | 3000 m2
nr oferty: BH/2023/14

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec MR (teren zabudowy zagrodowej). Działka jest w kształcie trapezu o wymiarach : szerokości 34 metrów na długości 88 metrów i szerokości 36 metrów na 83 metry długości. Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dogodny dojazd droga asfaltową. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 2289 m2. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dz. usługowo-budowlana 22ar, Wereszcze Duże
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

69 000 | 2289 m2
nr oferty: BH/2023/13

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2289 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec 12U (w części na potrzeby zabudowy usługowej) oraz RM (tereny zabudowy zagrodowej ). Kształt działki to prostokąt o wymiarach : szerokości 34 metrów i długości 67 metrów . Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 0,3000 m2. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.