+48 510-446-996, +48 572-686-032, biuro.bluehome24@gmail.com facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
DZ.1,24 HA- NIE TYLKO DLA ROLNIKA- WOLA PRZYBYSŁ.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wola Przybysławska,

300 000 | 12400 m2
nr oferty: BH/2022/17

Biuro Nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu dwie atrakcyjne działki o łącznej powierzchni 1,24 ha w miejscowości Wola Przybysławska gm. Garbów. Działki posiadają dojazd z drogi asfaltowej i są usytuowane przy DE S17. Działki rolne z możliwością zabudowy jednorodzinnej na powierzchni 32 a. Działki o numerze 1780 i 1779/1 według MPZP oznaczone są symbolem RP - uprawy polowe - z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod: a) uprawy polowe; b) ogrody działkowe; c) uprawy ogrodnicze; o ustaleniach: 1) wyklucza się, z zastrzeżeniem pkt. 2, lokalizacje nowych budynków poza istniejącymi siedliskami rolnymi; 2) dopuszcza się lokalizacje ferm hodowlanych, które ze względu na uciążliwość nie mogą być lokalizowane w zwartej zabudowie, pod warunkiem uprzedniego uzyskania przez inwestora pozytywnej opinii właściwego organu państwowej inspekcji sanitarnej; 3) dopuszcza się rozbudowę i modernizację istniejących siedlisk (według warunków jak dla terenów MR) oraz obiektów o innych funkcjach (według warunków jak dla terenów o poszczególnej funkcji); 4) dopuszcza się przekształcanie istniejących siedlisk na cele zabudowy letniskowej (według warunków jak dla terenów ML) oraz zabudowy mieszkaniowej niskiej (według warunków jak dla terenów MN); 5) dopuszcza się lokalizację szklarni związanych z produkcją warzywniczą oraz ogrodów działkowych i produkcji ogrodniczej na warunkach jak dla ustaleń ich funkcji a także dopuszcza się lokalizację parterowych budynków gospodarczych w obszarze istniejącego siedliska; 6) dopuszcza się również w granicach istniejącego siedliska realizację drugiego domu mieszkalnego dla członków rodziny w celu polepszenia warunków mieszkaniowych, jednak bez wydzielenia działki; 7) dopuszcza się wyznaczanie i utwardzanie dróg wewnętrznych, służących obsłudze gospodarki rolnej; 8) zakazuje się melioracji o jedynie odwadniającym charakterze; 9) dopuszcza się zalesianie, zadrzewianie lub zakrzewianie użytków rolnych określonych planem oraz V-VI klasy bonitacyjnej na pozostałym terenie gminy. Media w działkach obok. Stan prawny uregulowany, pełna własność. Nieruchomość dla osób ceniących sobie spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej oraz dla osób, które poszukują gruntu pod działalność rolną. Odległość od: Lublin - 33 km Nałęczów - 18 km Warszawa- 150 km Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. Opiekun oferty: Agent: Judyta Dudek telefon: 513 205 885 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka rolno-budowlana 5237 m2 | Józefin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Józefin,

80 000 | 5237 m2
nr oferty: BH/2022/12

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 5237 m2, położona w spokojnej okolicy, znajdująca się w miejscowości Józefin, w gminie Kamień, w powiecie chełmskim. Kształt działki: prostokąt, teren równy, szerokość ok 18 m, długość ok 302 m, przy głównej, gminnej drodze asfaltowej. Okolica zabudowanych domów jednorodzinnych, również w trakcie budowy. Cicha i spokojna okolica, bliska odległość do Centrum Chełma ok. 7 km. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: "działka nr 246 wchodzi na długość około 80m od drogi w skład obszaru terenu oznaczonego na planie symbolem "8MR" i przeznaczonego pod zabudowę zagrodową, teren położony w strefie ochrony pośredniej ujęcia wody "Bariera"- obowiązuje § 3 pkt 10, lit a i § 8 ust. 2, pkt 1, lit a-l i pkt 5 ustaleń ogólnych oraz w dalszej części w skład terenu oznaczonego na planie symbolem "RZ" o podstawowym przeznaczeniu pod łąki i pastwiska wraz z dopuszczeniem zachowania, rozbudowy, przebudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy zagrodowej, zabudowy zagrodowej, lokalizacji urządzeń sieci infrastruktury technicznej, lokalizacji urządzeń wodnych i urządzeń melioracji wodnych szczegółowych zgodnie z przepisami odrębnymi. Działka przylega do drogi gminnej oznaczonej symbolem "1L". Plan zezwala na zabudowę domów jednorodzinnych na odległość ok. 80 metrów w głąb działki. Dostępne media: - gaz (na działce) - woda (przy drodze) - prąd (przy drodze) - sieć telekomunikacyjna (przy drodze) Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej. Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Przemysław Rutkowski telefon:780-114-617 e-mail: przemyslawrutkowski.bluehome24@gmail.com BlueHome Biuro Nieruchomości ul. G.Narutowicza 2A | 22-100 Chełm Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka 4457 m2 | Józefin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Józefin,

95 000 | 4457 m2
nr oferty: BH/2022/11

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 4457 m2, położona w spokojnej okolicy, znajdująca się w miejscowości Józefin, w gminie Kamień, w powiecie chełmskim. Kształt działki: równoległobok, teren równy, szerokość ok 23 m, długość ok 185 m, przy głównej, gminnej drodze asfaltowej, okolica zabudowanych domów jednorodzinnych, również w trakcie budowy. Cicha i spokojna okolica, bliska odległość do Centrum Chełma ok. 7 km. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : "działka nr 135 wchodzi w skład obszaru terenu oznaczonego na planie "R" o podstawowym przeznaczeniu pod uprawy polowe, urządzenia infrastruktury technicznej, oraz zalesienia; istniejąca zabudowa zagrodowa rozproszona do zachowania, dozwolona lokalizacja specjalistycznych gospodarstw i przedsiębiorczości związanej z przetwórstwem rolno-spożywczym. Działka przylega do drogi gminnej oznaczonej symbolem "1L". Plan zezwala na zabudowę "specjalistycznych gospodarstw" rozumiane jako dom jednorodzinny i budynek gospodarczy, dla osób posiadających przynajmniej 1 ha, bez przekształcania. Dostępne media na działce: - prąd - woda - gaz - sieć telekomunikacyjna Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej. Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Przemysław Rutkowski telefon:780-114-617 e-mail: przemyslawrutkowski.bluehome24@gmail.com BlueHome Biuro Nieruchomości ul. G.Narutowicza 2A | 22-100 Chełm Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka budowlana 30 ar - Wereszcze Duże
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

77 000 | 3000 m2
nr oferty: BH/2021/67

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec MR (teren zabudowy zagrodowej). Działka jest w kształcie trapezu o wymiarach : szerokości 34 metrów na długości 88 metrów i szerokości 36 metrów na 83 metry długości. Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dogodny dojazd droga asfaltową. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 2289 m2. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dz. usługowo-budowlana 22ar, Wereszcze Duże
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

75 000 | 2289 m2
nr oferty: BH/2021/66

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2289 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec 12U (w części na potrzeby zabudowy usługowej) oraz RM (tereny zabudowy zagrodowej ). Kształt działki to prostokąt o wymiarach : szerokości 34 metrów i długości 67 metrów . Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 0,3000 m2. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka rolno-budowlana 1,63 ha - Józefin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Józefin,

153 000 | 16300 m2
nr oferty: BH/2021/57

Biur Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne dwie działki rolne zlokalizowaną w pierwszej linii zabudowy, w spokojnej i malowniczej okolicy miejscowości Józefin koło Nowosiółek w odległości 15 km od Chełma. Kształt działek nieregularny tworzący literę L pozwala na budowę domu z większości projektów zachowując przy tym miejsce, na piękny duży ogród (całkowita powierzchnia wynosi 16 300 m 2). Nieruchomość usytuowana jest na zróżnicowanym, nieogrodzonym terenie w sąsiedztwie innych działek niezabudowanych , terenów zielonych i zabudowań jednorodzinnych ok 50 m od działki. Pobliski las zachęca do rodzinnych spacerów i wypoczynku na łonie przyrody. Dostępne media: to siec telekomunikacyjna , sieć wodociągowa po drugiej stronie drogi. Lokalizacja dostępnej w Biurze Nieruchomości Bluehome działki na sprzedaż, stanowi jej ogromną zaletę - dojazd drogą asfaltową z oświetleniem gminnym, który sprawi, że w łatwy i szybki sposób dojadą Państwo do Chełma. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie uroki natury i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej. Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości jak również do kontaktu w celu udzielenia dodatkowych informacji: Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A

Działka budowlana 3000 mkw ul.Poleska
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełm,

45 000 | 3000 m2
nr oferty: BH/2021/55

Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy, w spokojnej i malowniczej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum Chełma dostępna wyłącznie poprzez Biuro Nieruchomości Bluehome. Wymiary 16 m x 180 m pozwalają na budowę domu zachowując przy tym miejsce, na piękny duży ogród (całkowita powierzchnia wynosi 3000 m2 ). Przez działkę przebiega rów w odległości ok 67 merów od drogi. Zgodnie z MPZP uchwalonym w Chełmie prezentowana działka na sprzedaż leży na terenach oznaczonych symbolami : D3. RO-37 (uprawy ogrodnicze z prawem zabudowy), D3. RZ-38 ( użytki zielone ), D3.RO-39 ( uprawy ogrodnicze z prawem zabudowy), D3 TDGL-02 ( ul. Poleska - ul. lokalna w sieci dróg gminnych). Nieruchomość usytuowana jest na zróżnicowanym, nieogrodzonym terenie w sąsiedztwie innych działek niezabudowanych , terenów zielonych i zabudowań jednorodzinnych ok 100 m ok działki. Dostępne media w drodze : telekomunikacja, gaz. Po stronie działki wodociąg, sieć energoelektryczna. Lokalizacja dostępnej działki na sprzedaż, stanowi jej ogromną zaletę - dojazd drogą asfaltową, bliski dostęp Centrum Miasta. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie uroki natury i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Serdecznie zapraszam na prezentację nieruchomości jak również do kontaktu w celu udzielenia dodatkowych informacji : Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A