+48 510-446-996, +48 572-686-032, biuro.bluehome24@gmail.com facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Działka rolno-budowlana 5237 m2 | Józefin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Józefin,

80 000 | 5237 m2
nr oferty: BH/2022/12

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlano-rolna o powierzchni 5237 m2, położona w spokojnej okolicy, znajdująca się w miejscowości Józefin, w gminie Kamień, w powiecie chełmskim. Kształt działki: prostokąt, teren równy, szerokość ok 18 m, długość ok 302 m, przy głównej, gminnej drodze asfaltowej. Okolica zabudowanych domów jednorodzinnych, również w trakcie budowy. Cicha i spokojna okolica, bliska odległość do Centrum Chełma ok. 7 km. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego: "działka nr 246 wchodzi na długość około 80m od drogi w skład obszaru terenu oznaczonego na planie symbolem "8MR" i przeznaczonego pod zabudowę zagrodową, teren położony w strefie ochrony pośredniej ujęcia wody "Bariera"- obowiązuje § 3 pkt 10, lit a i § 8 ust. 2, pkt 1, lit a-l i pkt 5 ustaleń ogólnych oraz w dalszej części w skład terenu oznaczonego na planie symbolem "RZ" o podstawowym przeznaczeniu pod łąki i pastwiska wraz z dopuszczeniem zachowania, rozbudowy, przebudowy i nadbudowy istniejącej zabudowy zagrodowej, zabudowy zagrodowej, lokalizacji urządzeń sieci infrastruktury technicznej, lokalizacji urządzeń wodnych i urządzeń melioracji wodnych szczegółowych zgodnie z przepisami odrębnymi. Działka przylega do drogi gminnej oznaczonej symbolem "1L". Plan zezwala na zabudowę domów jednorodzinnych na odległość ok. 80 metrów w głąb działki. Dostępne media: - gaz (na działce) - woda (przy drodze) - prąd (przy drodze) - sieć telekomunikacyjna (przy drodze) Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej. Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Przemysław Rutkowski telefon:780-114-617 e-mail: przemyslawrutkowski.bluehome24@gmail.com BlueHome Biuro Nieruchomości ul. G.Narutowicza 2A | 22-100 Chełm Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka 4457 m2 | Józefin
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Józefin,

95 000 | 4457 m2
nr oferty: BH/2022/11

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 4457 m2, położona w spokojnej okolicy, znajdująca się w miejscowości Józefin, w gminie Kamień, w powiecie chełmskim. Kształt działki: równoległobok, teren równy, szerokość ok 23 m, długość ok 185 m, przy głównej, gminnej drodze asfaltowej, okolica zabudowanych domów jednorodzinnych, również w trakcie budowy. Cicha i spokojna okolica, bliska odległość do Centrum Chełma ok. 7 km. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : "działka nr 135 wchodzi w skład obszaru terenu oznaczonego na planie "R" o podstawowym przeznaczeniu pod uprawy polowe, urządzenia infrastruktury technicznej, oraz zalesienia; istniejąca zabudowa zagrodowa rozproszona do zachowania, dozwolona lokalizacja specjalistycznych gospodarstw i przedsiębiorczości związanej z przetwórstwem rolno-spożywczym. Działka przylega do drogi gminnej oznaczonej symbolem "1L". Plan zezwala na zabudowę "specjalistycznych gospodarstw" rozumiane jako dom jednorodzinny i budynek gospodarczy, dla osób posiadających przynajmniej 1 ha, bez przekształcania. Dostępne media na działce: - prąd - woda - gaz - sieć telekomunikacyjna Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i życie z dala od miejskiego zgiełku z możliwością szybkiego dostępu do infrastruktury miejskiej. Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Przemysław Rutkowski telefon:780-114-617 e-mail: przemyslawrutkowski.bluehome24@gmail.com BlueHome Biuro Nieruchomości ul. G.Narutowicza 2A | 22-100 Chełm Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dom jednorodzinny 170 m2, działka 70a- Sawin
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Sawin,

272 000 | 170 m2 | pokoi: 4
nr oferty: BH/2022/06

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu dwie nieruchomości położone w miejscowości Sawin. Pierwszy dom o powierzchni 92 m2 składający się z: - 4 pokoi - kuchni - łazienki - wiatrołapu Nieruchomość drewniana z dobudówką murowaną. Okna plastikowe, nowe. Dach pokryty eternitem. Ogrzewany piecem kaflowym do którego są podłączone grzejniki w całym domu. Na podłogach położone są panele. W łazience jest wanna wraz z prysznicem. Drugi dom o powierzchni 80m2 składający się z: -2 pokoi - kuchni - wiatrołapu - piwnicy Nieruchomość o konstrukcji drewnianej również z murowaną dobudówką. Ogrzewany piecem kaflowym. Podłogi drewniane, w kuchni terakota. Dach pokryty eternitem. Na działce znajduje się budynek gospodarczy i drewniana stodoła. Media na działce to: wodociąg, kanalizacja, prąd. Działka na której znajdują się obie nieruchomości ma powierzchnię 29 a, Działka na której znajduje się stodoła wraz z budynkiem gospodarczym ma powierzchnię 49 a. Nieruchomość w całości ogrodzona. Domy kwalifikują się do remontu. Nieruchomość przeznaczona dla dwóch rodzin bądź pod inwestycje mieszkaniową. Do sprzedaży w całości. Opiekun oferty: Agent: Judyta Dudek telefon: 513 205 885 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dom wolnostojący 132 m2, 13 arów działka w Chełmie
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełm,

410 000 | 172 m2 | pokoi: 3
nr oferty: BH/2022/2

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny z projektu dom w Cyprysikach w stanie surowym. Nieruchomość położona jest niedaleko drogi asfaltowej w okolicy zabudowań jednorodzinnych. Spokojne obrzeża miasta a jednocześnie bliskość do centrum to zdecydowany atut tej nieruchomości. Dom o powierzchni użytkowej 132 m2 położony jest na nieogrodzonej działce o powierzchni 1299 m2 Prezentowany budynek jest parterowy z dużym salonem połączony z kuchnią, z trzema pokojami, łazienką i kotłownią. Do sypialni głównej przynależy garderoba. W bryle budynku usytuowany garaż. Dach wielospadowy pokryty blachodachówką. Zmieniony został wymiar okien w kuchni i garażu na większe. Jest również możliwość powiększenia domu o ok. 40 m2 adaptując strych. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do centrum Chełma to ok zaledwie 3 min. Wiatrołap 3,72 m2 Hol 15,62 Salon z jadalnią 31,82 m2 Łazienka 8,53 m2 Pokój 11,22 m2 Garderoba 2,5 m2 Pokój 11,54 m2 Pokój 9,29 m2 Toaleta 1,42 m2 Kotłownia 5,93 m2 Garaż 19,64 m2 Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dom jednorodzinny 87 mkw Czerniejów
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Czerniejów,

270 000 | 88 m2 | pokoi: 3
nr oferty: BH/2021/77

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu dom parterowy o powierzchni użytkowej 87 m2, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Czerniejów. Nieruchomość pobudowana w 1960 roku. Wybudowany dom jest drewniany , docieplony styropianem a dobudowany wiatrołap i kotłownia z pustaka. Przed wejściem znajduje się taras o powierzchni 13 m2. W całym domu wstawione są plastikowe okna. Nieruchomość składa się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, kotłowni oraz wiatrołapu. Podłogi w dwóch pokojach wymienione na panelowe, w kuchni i łazience terakota. Dach dwuspadowy pokryty jest blachodachówką. Na działce o powierzchni 924 mkw znajdują się dwa blaszane garaże. Dostępne media : prąd, telekomunikacja, w drodze wodociąg. Własne ujęcie wody ze studni głębinowej. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 3 min. (ok. 300 metrów ) drogi od nieruchomości. Do trasy głównej Hrubieszów - Chełm 3 km drogą asfaltową. Chełm oddalony jest o 14 km od nieruchomości a Hrubieszów o 42 km . W pobliskiej miejscowości Natalin znajduje się stadnina koni a oddalonej około pięciu kilometrów znajduje się zalew Dębowy Las zapewniający wypoczynek nad wodą w ciepłe letnie dni. Kupujący nie płaci prowizji. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego..

Dom 87 m2 działka 3.04 ha w Uhrusku
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Uhrusk,

285 000 | 110 m2 | pokoi: 3
nr oferty: BH/2021/71

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwe siedlisko z domem parterowym o powierzchni użytkowej 87 m2, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Uhrusk. Nieruchomość pobudowana w 1981 roku . Wybudowany dom jest z pustaka z plastikowymi nowymi oknami - składający się z trzech pokoi , kuchni, spiżarni, łazienki oraz werandy. Podłogi w całym domu są drewniane . Dach pokryty eternitem. W obrębie działek o łącznej powierzchni 30 400 m2 znajdują się : stodoła drewniana, obora murowana, budynek gospodarczy oraz sad z nasadzeniami z drzew owocowych. Na nieruchomości dla miłośników wędki o powierzchni 0,45 ha znajduje się staw zarybiony (karpiem, amurem, tołpygą, japońcem). Dostępne media : prąd, telekomunikacja. Własne ujęcie wody ze studni głębinowej. W odległości ok 2 km znajduje się przystanek autobusowy . W pobliskiej miejscowości Wola Uhruska oddalonej około pięciu kilometrów znajdują się : sklepy, poczta, kościół , bank , apteka. Niezastąpionym walorem przyrodniczym jest pobliskie sąsiedztwo z rzeką Bug a ceniących sobie spokój oraz ciszę będzie to wymarzone miejsce relaksu. Atutem siedliska jest też pobliski Wschodni Szlak Rowerowy Green Vello liczący łącznie 2000 km. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego..

Działka budowlana 30 ar - Wereszcze Duże
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

77 000 | 3000 m2
nr oferty: BH/2021/67

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec MR (teren zabudowy zagrodowej). Działka jest w kształcie trapezu o wymiarach : szerokości 34 metrów na długości 88 metrów i szerokości 36 metrów na 83 metry długości. Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dogodny dojazd droga asfaltową. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 2289 m2. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.