+48 510-446-996, +48 572-686-032, biuro.bluehome24@gmail.com facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Dom jednorodzinny 87 mkw Czerniejów
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Czerniejów,

270 000 | 88 m2 | pokoi: 3
nr oferty: BH/2021/77

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu dom parterowy o powierzchni użytkowej 87 m2, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Czerniejów. Nieruchomość pobudowana w 1950 roku. Wybudowany dom jest drewniany , docieplony styropianem a dobudowany wiatrołap i kotłownia z pustaka. W całym domu wstawione są plastikowe okna. Nieruchomość składa się z trzech pokoi , kuchni, łazienki, kotłowni oraz wiatrołapu. Podłogi w dwóch pokojach wymienione na panelowe, w kuchni i łazience terakota. Dach dwuspadowy pokryty jest blachodachówką. Na działce o powierzchni 924 mkw znajdują się dwa blaszane garaże. Dostępne media : prąd, telekomunikacja, w drodze wodociąg. Własne ujęcie wody ze studni głębinowej. Przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 3 min. drogi od nieruchomości. Do trasy głównej Hrubieszów - Chełm 3 km drogą asfaltową. Chełm oddalony jest o 14 km od nieruchomości a Hrubieszów o 42 km . W pobliskiej miejscowości Natalin znajduje się stadnina koni a oddalonej około pięciu kilometrów znajduje się zalew Dębowy Las zapewniający wypoczynek nad wodą w ciepłe letnie dni. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego..

Dom 87 m2 działka 3.04 ha w Uhrusku
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Uhrusk,

305 000 | 110 m2 | pokoi: 3
nr oferty: BH/2021/71

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu urokliwe siedlisko z domem parterowym o powierzchni użytkowej 87 m2, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Uhrusk. Nieruchomość pobudowana w 1981 roku . Wybudowany dom jest z pustaka z plastikowymi nowymi oknami - składający się z trzech pokoi , kuchni, spiżarni, łazienki oraz werandy. Podłogi w całym domu są drewniane . Dach pokryty eternitem. W obrębie działek o łącznej powierzchni 30 400 m2 znajdują się : stodoła drewniana, obora murowana, budynek gospodarczy oraz sad z nasadzeniami z drzew owocowych. Na nieruchomości dla miłośników wędki o powierzchni 0,45 ha znajduje się staw zarybiony (karpiem, amurem, tołpygą, japońcem). Dostępne media : prąd, telekomunikacja. Własne ujęcie wody ze studni głębinowej. W odległości ok 2 km znajduje się przystanek autobusowy . W pobliskiej miejscowości Wola Uhruska oddalonej około pięciu kilometrów znajdują się : sklepy, poczta, kościół , bank , apteka. Niezastąpionym walorem przyrodniczym jest pobliskie sąsiedztwo z rzeką Bug a ceniących sobie spokój oraz ciszę będzie to wymarzone miejsce relaksu. Atutem siedliska jest też pobliski Wschodni Szlak Rowerowy Green Vello liczący łącznie 2000 km. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego..

Działka budowlana 30 ar - Wereszcze Duże
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

77 000 | 3000 m2
nr oferty: BH/2021/67

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 3000 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec MR (teren zabudowy zagrodowej). Działka jest w kształcie trapezu o wymiarach : szerokości 34 metrów na długości 88 metrów i szerokości 36 metrów na 83 metry długości. Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dogodny dojazd droga asfaltową. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 2289 m2. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działki 2657m2, Chełm
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
REZERWACJA

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chełm,

380 000 | 2657 m2
nr oferty: BH/2021/71

Przedmiotem sprzedaży są dwie działki położone w miejscowości Chełm przy ulicy Lubelska/ Rejowiecka zlokalizowane w strefie pośredniej miasta w pobliżu wjazdu do miasta od strony Lublina - obręb geodezyjny 12. Działka nr 170/1 o powierzchni 1368 m2 ma kształt nieregularny, trapezowy wydłużony na osi północ - południe. Szerokość frontu działki od ulicy Rejowieckiej wynosi 15 metrów, od strony południowej ulicy Lubelskiej wynosi 19 metrów, cała długość działki na osi północ - południe wynosi 99 metrów. Zabudowana następującymi budynkami: * starym drewnianym parterowym budynkiem mieszkalnym w zabudowie bliźniaczej. * parterowym budynkiem gospodarczym: ściany nośne budynku oraz słupy narożne murowane z cegły ceramicznej, ściany osłonowe murowane z kamienia wapiennego, dach jednospadowy, kryty papą. Działka nr 168/2 o powierzchni 1289 m2 ma kształt regularny zbliżony do prostokąta o wymiarach 64,5x20 Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Chełm dla obszaru w rejonie ulic Lubelskiej i Rejowieckiej przedmiotowe działki gruntu położone są w obszarze: Działka 170/1 w obszarze U3 - zabudowa usługowa i MN4 - zabudowa jednorodzinna. Działka 168/2 w obszarze U2 - zabudowa usługowa (handlowo-gastronomiczna) i MN4 - zabudowa jednorodzinna Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące działki lub chcą się Państwo umówić na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: telefon: 510-446-996 BlueHome Biuro Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G.Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Działka usługowo-budowlana 22ar
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Wereszcze Duże,

75 000 | 2289 m2
nr oferty: BH/2021/66

Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 0,2289 m2 w miejscowości Wereszcze Duże. Obiekt jest oznaczony w Planie Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Rejowiec 12U (w części na potrzeby zabudowy usługowej) oraz RM (tereny zabudowy zagrodowej ). Kształt działki to prostokąt o wymiarach : szerokości 34 metrów i długości 67 metrów . Dostępne media : telekomunikacja, energia elektryczna sieć wodociągowa, światłowód. Niedaleko znajduję się przystanek autobusowy oddalony ok 100 metrów, kaplica 500 metrów dalej oraz sklep w sąsiedniej miejscowości około 1,5 kilometra. Szkoła Podstawowa znajduje się 3 km od Wereszcz Dużych. Umiejscowienie działki daje możliwość w łatwy i szybki sposób na przemieszczanie się w kierunkach Gminy Rejowiec (5 km), najbliższego miasta Chełm (7 km), do Krasnegostawu (20 km) , Lublina (50km) oraz Włodawy (48 km). Okolice okalają pobliskie lasy co sprzyja spacerom i wędrówkom po spokojnej okolicy. W najbliższej przyszłości budowa Obwodnicy Chełm nie będzie miała wpływu na zacisze i spokój gdyż będzie ona oddalona od nieruchomości około 4 kilometrów. Dodatkowym atutem jest to iż jest możliwość zakupu sąsiadującej działki o powierzchni 0,3000 m2. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Jeśli niniejsza oferta wydaje się Państwu interesująca, zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

M4-Mieszkanie/lokal 78m2,Ip.-Krasnystaw ul. Okrzei
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Krasnystaw,

299 000 | 78 m2 | pokoi: 4
nr oferty: BH/2021/63

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania w centrum urokliwego miasta Krasnystaw . Mieszkanie znajduje się w zabytkowej kamienicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 78,20 m2 położona jest na pierwszym piętrze budynku z tarasem od strony podwórza. Niewątpliwie znaczącym atutem jest to iż część tego mieszkania tj. 17m2 to lokal z oddzielnym wejściem, aneksem kuchennym oraz łazienką gdzie można przeznaczyć pod wynajem bądź stworzyć komfortową przestrzeń dla nastoletniego dziecka. Prezentowany lokal został całkowicie odremontowany w 2012 roku, posiada łącznie 4 pokoje, 2 łazienki , 2 aneksy kuchenne. W większej oddzielnej części mieszkania znajduje się aneks kuchenny z jadalnią , salon który połączony jest z jadalnią , łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz jeszcze dodatkowy pokój z klimatyzacją. Podłogi wykonane z terakoty znajdują się w całej powierzchni mieszkania zapewniają trwałość na długie lata. Wymienione okna PCV świetnie podkreślają klimat, gwarantują ciepło oraz szczelność nawet w najbardziej chłodne i wietrzne dni. Ściany kamienicy wykonane z cegły z elewacją oraz dach pokryty blachą nadaje całej nieruchomości niepowtarzalny charakter. Mieszkanie ocieplone styropianem od strony tarasu z elewacją wykonaną z marmolitu a taras zadaszony po całej szerokości mieszkania. Wymieniona została instalacja grzewcza (gazowa dwufunkcyjna ) na nową, podłączona woda z wodociągu miejskiego oraz kanalizacja również miejska. Mieszkanie położone jest w centrum miasta gdzie wiąże się to z łatwym dostępem do sklepów, apteki, banków. W niedalekim sąsiedztwie zaledwie ok. 200 m znajduje się Park Miejski skłaniający do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. Doskonały dojazd do Chełma ok. 30 min. ( 32 km) oraz Lublina ok. 47 min. (55 km ). Zapraszam serdecznie do kontaktu, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące nieruchomości lub chcą się Państwo umówić się na prezentację. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dom jednorodzinny 116m2, dz. 492 - Chełm
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełm,

179 000 | 125 m2 | pokoi: 4
nr oferty: BH/2021/60

Nasze Biuro z Przyjemnością Przedstawia Państwu do Sprzedaży. Dla miłośników Drewnianych Domów. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m2, usytuowany na działce o powierzchni 492 m2. Położony w miejscowości Chełm przy ulicy Sikorskiego. W skład nieruchomości wchodzi; Parter: * PRZEDPOKÓJ 1.8 *SALON - 21,90 m2, *POKÓJ - 14,9 m2, *KUCHNIA - 9,8 m2 *KORYTARZ - 19.7, *ŁAZIENKA- 6 m2, *TARAS 9.31 Piętro: * ANEKS KUCHENNY - 13,8 LUKARNY 1,0 LUKARNY 1.0 ŁAZIENKA 2,3 POKÓJ 20,8 Stan prawny nieruchomości uregulowany. Działka ogrodzona i pomimo zabudowy stanowi ustawną i funkcjonalną przestrzeń o dużym potencjale. Sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne oraz tereny zielone ( Las Borek ), idealne na piesze wędrówki. W najbliższej okolicy znajduje się wszystkiego co nam potrzebne, codziennego funkcjonowania. szeroko rozwinięte wszelkie punkty usługowe. W niedalekiej odległości znajduje się również przystanek autobusowy. Dostępne media: -woda -prąd -kanalizacja Ogrzewanie : .-centralne piec węglowy. W celu uzyskania więcej informacji zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony www.bluehome24.pl Opiekun Oferty; 572-686-032. Bezpieczna transakcja i profesjonalna obsługa. Przyszłym Klientom. Pomoc Oferuje Nasz Dział Kredytowy. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dom jednorodzinny 95 m2, dz. 49a- Bytyń
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bytyń,

229 000 | 105 m2 | pokoi: 4
nr oferty: BH/2021/62

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu parterowy dom o powierzchni użytkowej 105 m2, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Bytyń. Nieruchomość pobudowana w 2010 roku na miejscu poprzedniego drewnianego domu. Wybudowany dom jest o wymiarach 8,5 metra długości i 11 metrów szerokości, wymurowany z pustaka z plastikowymi nowymi oknami - składający się z czterech pokoi , kuchni, korytarza. Dwa pokoje otynkowane z położonymi panelami . Dach pokryty blachą. W obrębie działki o powierzchni 4994 m2 znajdują się : garaż, stodoła drewniana, obora murowana, piwnica naziemna, letnia kuchnia oraz nasadzenia składające się z drzew owocowych. Dostępne media : prąd, telekomunikacja, woda z wodociągu w drodze oraz możliwość podpięcia do kanalizacji. Niedaleko w odległości ok 150 metrów znajduje się przystanek autobusowy . W pobliskiej miejscowości Wola Uhruska oddalonej około jednego kilometra znajdują się : sklepy, poczta, kościół , bank , apteka. Niezastąpionym walorem przyrodniczym jest pobliskie sąsiedztwo z rzeką Bug oraz okoliczne lasy. Starorzecze jest widoczne z działki i oddalne od niej o jakieś 200 metrów. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego..

Dom jednorodzinny 48m2, dz.1200 Strupin Duży
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Strupin ,

380 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: BH/2021/54

Biuro Nieruchomości Bluehome ma przyjemność przedstawić Państwu uroczy dom jednorodzinny. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej w okolicy zabudowań jednorodzinnych. Dom o powierzchni użytkowej 48,36 m2 położony jest na działce 1200 m2 zagospodarowanej krzewami, drzewami owocowymi, ozdobnymi nasadzeniami . Znajdują się też tu dwie altanki : drewniana i metalowa, betonowy grill oraz wypoczynkowy kosz. Wszystkie dodatkowe wyposażenia działki zapewniają wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu. Prezentowany budynek jest parterowy z rozmieszczony ogrzewaniem podłogowy na całej jego powierzchni. Podłogi w pokojach wykonane zostały z paneli a w pozostałych pomieszczeniach położona została terakota. Dach wielospadowy pokryty blachodachówką. Na działce znajduje się budynek z pomieszczeniami gospodarczymi o łącznej powierzchni użytkowej 69,64 m2 , piwnica na przetwory, warsztat. Ujęcie wody z wodociągu gminnego. Dom położony jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do Chełma to ok 10 min. Wiatrołap : 3,92 m2 Kotłownia : 3,64 m2 Kuchnia : 8,57 m2 Łazienka z WC : 3,71 m2 Pokój : 16,53 m2 Pokój : 11,99 m2 Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości. Opiekun oferty: Agent: Agnieszka Nafalska telefon: 513 205 949 Blue Home Nieruchomości 22-100 Chełm ul. G. Narutowicza 2A. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dom jednorodzinny 115 m2, Chełm
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Chełm,

870 000 | 160 m2 | pokoi: 4
nr oferty: BH/2021/100

Nasze Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wygodny, funkcjonalny dom na sprzedaż, zlokalizowany w Chełmie okolice Metalowej Dom na sprzedaż został wybudowany w 2010 r. na działce własnościowej o całkowitej powierzchni 965 m2 w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość przeznaczona pod indywidualne potrzebny obecnych właścicieli co w efekcie dało przestrzeń i wygodę w codziennej funkcjonalności. DODATKOWE INFORMACJE: - taras 10 m2 , - garaż: 45,50 m2 - automatyczna brama wjazdowa na posesję - pokrycie dachu dachówka cementowa - dojazd drogą asfaltową + kostka na posesji i podjazdach - kuchnia oraz szafy w zabudowie INSTALACJE I MEDIA: - Przydomowa oczyszczalnia ścieków - Własne ujęcie wody - Gaz z sieci - Woda, podgrzewana za pomocą pieca gazowego dwufunkcyjnego z rozprowadzeniem ciepła na grzejniki w całym domu (częściowo rozprowadzone ogrzewanie podłogowe) WYMIARY POMIESZCZEŃ: P A R T E R - Wiatrołap: 3,76 m2 - Hall : 3,79 m2 - Sypialnia: 16,56 m2 - Sypialnia: 16,56 m2 - Salon: 30 m2 - aneks kuchenny: 11 m2 - Sypialnia: 16,32 m2 - łazienka: 7,62 m2 - łazienka: 3,41 m2 - kotłownia: 5,65 m2 - garaż: 45,50 -------------- Razem: 160,17 m2 Doskonała lokalizacja gwarantuje nam szybki i bezproblemowy dojazd do centrum miasta oraz na drogi wylotowe z Chełma. Chciałbyś zapoznać się bliżej z prezentowaną nieruchomością? Poznać szczegółową specyfikację domu? ZAPRASZAM DO KONTAKTU: Opiekun oferty: Tel.: 510-446-996 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.